Hoofdstraat 31 te De Lier VERHUURD € 1.425,- per maand
Te huur
Vraagprijs : | € 1.425,- per maand |
---|---|
Type: | Kantoorruimte |
Aanbod: | BOG aanbod |
Recentelijk verbouwd en te midden van het centrum van De Lier gelegen kantoor-/ winkelruimte. Het is per direct beschikbaar en naar eigen inzicht in te richten. De oppervlakte bedraagt ca. 83 m² op een perceel oppervlakte van 105 m².
Indeling:
Vanaf de winkelstraat entree, open winkel-/ kantoorruimte voorzien van verlichting, lichtstraat, meterkast, vaste kast met opstelplaats combiketel en vloerverwarmingset, deur naar keuken/ pantry, voorzien van automatische verlichting, keukenblok met koelkast en wasbak, toilet met inbouwspotjes (automatisch), deur naar buiten/ patio.
Voorzieningen:
– combiketel, merk “Nefit”, bouwjaar 2016 en drukvat
– deels voorzien van automatische verlichting
– achterom bereikbaar
Aan deze informatieve objectomschrijving kunnen geen rechten worden ontleend en deze dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod.